Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/d2b/7n0bin07xvy50l1rs3tgvxsqdlnlev8z.jpg
№ 183375
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
255 000 EUR+VAT
2 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/1ef/tt4qf941514k59ue3qkcbb2lcuy9vtw2.jpg
№ 183372
Total area: 97 m2
Bedrooms: 1
221 000 EUR+VAT
2 278 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/4f0/p98klvs1wenphuk72hpdrcr70kf1hrdl.jpg
№ 183371
Total area: 129 m2
Bedrooms: 2
318 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/030/w2y9vt9kagtz338bsk7qopgi3v597ghb.jpg
№ 183370
Total area: 127 m2
Bedrooms: 2
276 500 EUR+VAT
2 177 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/a06/90tx6z28ff4su0191ijyl6o0h05oxm59.jpg
№ 183369
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
286 000 EUR+VAT
2 383 EUR/m2
№ 183368
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
271 500 EUR+VAT
2 715 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/d89/3rrb9ji0hldw9mm4l6haqqgiwzud50wk.jpg
№ 180437
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
246 000 EUR+VAT
2 674 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e72/lvjm5tyx7bwhwkxn83q0w41eq7uon2il.jpg
№ 183366
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
264 500 EUR+VAT
2 672 EUR/m2
№ 183365
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
239 500 EUR+VAT
2 603 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/b34/p2vjg3mktpsj0i4x2vypp45sp2g7rsyc.jpg
№ 183342
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
237 000 EUR+VAT
2 576 EUR/m2
№ 183340
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
255 000 EUR+VAT
2 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a40/1088_820_2/vwo28vubu3btyukpvjys6o5b7i2uy9ig.jpg
№ 178989
You can bargain
Total area: 600 m2
Plot Size: 1200 m2
550 000 EUR
917 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a90/1088_820_2/cl1olh8s9fckeom54t9sgn0m820xx2zc.jpg
№ 187851
Total area: 180 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 250 m2
500 000 EUR+VAT
2 778 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cfe/1088_820_2/jj2as4fa79xujaid7m2rqbxrakqlpgmt.jpg
№ 180712
Total area: 160 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 385 m2
575 000 EUR+VAT
3 594 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4c7/1088_820_2/hov8x5fasurqdk3qd93qqr73xbog2ri2.jpg
№ 212160
Total area: 250 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 324 m2
595 000 EUR
2 380 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9dd/1088_820_2/undltizher1vxz74q15nq8no85ok8y9f.jpg
№ 216574
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
330 000 EUR
3 143 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c97/1088_820_2/bv6lgzpzsy6erpkv9thuu00ywjk3qelg.jpg
№ 216575
Total area: 46 m2
Studio
160 000 EUR
3 478 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/90a/1088_820_2/a4bvb2rfujmetcf7kjetr49yg0n34l5p.jpeg
№ 183406
Complex of 3 villas
Total area: 870 m2
Plot Size: 2073 m2
4 320 000 EUR+VAT
4 966 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/354/1088_820_2/rk8g7iclt01yprr7pbu1hgnxr1hk3pwi.jpeg
№ 181577
Total area: 290 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 531 m2
1 280 000 EUR+VAT
4 414 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4aa/1088_820_2/q42gkn6gka4873acc77risa0xey941ql.jpeg
№ 181576
Total area: 290 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 931 m2
1 580 000 EUR+VAT
5 448 EUR/m2