Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/ae9/z7ed1gk7bajx4ppl9cvbgr91n4e3gqub.jpg
№ 216888
Total area: 112 m2
Bedrooms: 3
295 000 EUR
2 634 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/6a9/5m2w0i66yddsjells1g0ikh02ikdk5rs.jpeg
№ 216865
Total area: 53 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR
3 302 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/18e/1088_820_2/8thbgmwpz4d5e7ejjatsk7p8dge5569f.jpg
№ 214007
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
135 000 EUR+VAT
2 288 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/40e/1088_820_2/7zu45i4076cxxwm1nocn9otr9ifo3vas.jpg
№ 214006
Total area: 126 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 063 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6e2/1088_820_2/4hudnsi1hw7adg47vnhomxo38saps15m.jpg
№ 214005
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 541 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6dd/1088_820_2/8i4pdwfn6s5sesv6kcpj4jnfy814gham.jpg
№ 214004
Total area: 58 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 672 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b8d/1088_820_2/9quds03nwhpi8461haw9jwshtjivns1h.jpg
№ 214003
Total area: 133 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
1 955 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b0c/1088_820_2/6gba14fm3p3ybmg1d00wnkptluz0dd9n.jpg
№ 214002
Total area: 53 m2
Bedrooms: 1
135 000 EUR+VAT
2 547 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/660/1088_820_2/rp1lu2jd71ezl5nt26p41uwe5unxjoym.jpg
№ 214001
Total area: 87 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 414 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8ce/1088_820_2/g9293tz1p1wisagsceywaulwr0ezm52j.jpg
№ 214000
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 541 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ec4/1088_820_2/l3venw3et0o5q1ic8wf3o6qwcq6flxw6.jpg
№ 213999
Total area: 58 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 672 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/92c/1088_820_2/3emexe8l2c2zm48erryj0wkqkvwejg5e.jpg
№ 213998
Total area: 88 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 386 EUR/m2
№ 213991
Total area: 112 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
1 607 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/c56/1hr601bs1lvfwq4q3mqw7r6nckqq3fhd.jpeg
№ 210111
Plot Size: 731 m2
600 000 EUR+VAT
821 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/30a/v21clu8t9ch1ilq28uwe8ed34pkzgy4o.jpeg
№ 207563
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 320 m2
415 000 EUR+VAT
2 964 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f22/ziiicct314bcd4na37awv5a3pgt77fd9.jpeg
№ 207562
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 320 m2
405 000 EUR+VAT
2 893 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/162/1088_820_2/vlgrivly4v0sh9ldhbi20b3ac4nr52ur.jpeg
№ 205175
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 345 m2
375 000 EUR
2 344 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b69/1088_820_2/a958lsvmp600b5rnfcu982e05ml31j2f.jpg
№ 204218
Total area: 190 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 470 m2
340 000 EUR
1 789 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/485/1088_820_2/t602qvsemib5582jzn17youz6g8mw7o9.jpg
№ 212159
Total area: 250 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 324 m2
595 000 EUR
2 380 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f65/kg4y10x6z57qg6am03csxi02qbwej9rx.jpeg
№ 201903
Plot Size: 9700 m2
900 000 EUR
93 EUR/m2