Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/caa/1088_820_2/t113gideqb6v1g738y1p7718xlybsovs.jpeg
№ 209534
Total area: 148 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 268 m2
300 000 EUR+VAT
2 027 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ac0/1088_820_2/hn04sbap3538c6z07jju9sso20xg48cv.jpg
№ 213541
Total area: 170 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
1 647 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2fe/1088_820_2/d6joi9ctpiu536otppdd6xej40cv3jps.jpg
№ 213540
Total area: 187 m2
Bedrooms: 3
295 000 EUR+VAT
1 578 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fd7/1088_820_2/iy05t0ylfataxpzf0am2t3o5ca8x57gu.jpg
№ 213539
Total area: 139 m2
Bedrooms: 1
230 000 EUR+VAT
1 655 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/222/1088_820_2/1ei4b90fwlx9cwfgymqyhj9tko9z5e26.jpg
№ 213537
Total area: 123 m2
Bedrooms: 3
260 000 EUR+VAT
2 114 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9cf/1088_820_2/uecmm1ueh3b425g38cuwt2kswind4hqd.jpg
№ 213536
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 376 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/907/1088_820_2/au7awy6nc3ywc58k3a5g10skmoy6kipr.jpg
№ 213535
Total area: 83 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
2 169 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/def/1088_820_2/stmb8nt24j8eh8z424iuvwx8501ibj7l.jpg
№ 213533
Total area: 132 m2
Bedrooms: 3
255 000 EUR+VAT
1 932 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bc9/1088_820_2/d8xd7k0z06aq7v03s126l20oub67o55z.jpg
№ 213528
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 117 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e00/1088_820_2/d5i3ne5m52tuvpvavresxy033rk6oru4.jpg
№ 213527
Total area: 87 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 011 EUR/m2
№ 213526
Total area: 163 m2
Bedrooms: 2
285 000 EUR+VAT
1 748 EUR/m2
№ 213524
Total area: 176 m2
Bedrooms: 2
285 000 EUR+VAT
1 619 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/46d/1088_820_2/c02923fr69cuj1jwz9ythgetovpoveod.jpeg
№ 213523
Total area: 140 m2
Bedrooms: 1
240 000 EUR+VAT
1 714 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f8f/1088_820_2/zyn8yx5ixa8kyp6hzjavmhsqey7qocez.jpg
№ 213522
Total area: 176 m2
Bedrooms: 2
285 000 EUR+VAT
1 619 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/11e/1088_820_2/zyafsl725wc8f74myu3lk6d3f78livb8.jpg
№ 213521
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 162 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/aed/1088_820_2/f4uvppfy8fcqra9nihj67oth4zab4o2g.jpg
№ 213520
Total area: 72 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ec4/1088_820_2/p1u46z0do6py7ghzinpm8hw3tvyc48n2.jpg
№ 213519
Total area: 193 m2
Bedrooms: 3
285 000 EUR+VAT
1 477 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c31/1088_820_2/t2tqwbaxxmf8ou5kpau30lbz9k9n2oiu.jpg
№ 213517
Total area: 116 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 026 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/044/1088_820_2/yn0doiygeayt90qrdimud0sc0vf4ywsj.jpeg
№ 213516
Total area: 81 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 160 EUR/m2
№ 213515
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
255 000 EUR+VAT
1 848 EUR/m2