Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/932/1088_820_2/wz84fxjxsv5o6rx2we003t1bktzwn7j5.JPG
№ 187777
Total area: 154 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
1 364 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/602/1088_820_2/ir2570tj8wc8l0v8rxyylhvez0dawg96.JPG
№ 187776
Total area: 153 m2
Bedrooms: 2
215 000 EUR+VAT
1 405 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8a0/1088_820_2/fzeftka4t7fjzqv53jirbko91uanau19.jpg
№ 187775
Total area: 125 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 360 m2
350 000 EUR+VAT
2 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/10a/1088_820_2/5wljeulg0yuifhqzqc6l2c6m5nz3losf.jpg
№ 217811
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 100 m2
230 000 EUR+VAT
2 130 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1ca/1088_820_2/a3zez90zip73bzsqnt8igeoz8447b0fx.jpg
№ 217810
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 100 m2
230 000 EUR+VAT
2 130 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b5/1088_820_2/eqo1f08fsmrds8fnn4uv3kexhcmazg85.jpg
№ 217809
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 100 m2
235 000 EUR+VAT
2 176 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dc1/1088_820_2/j4pu5vkfr1xcdfmmajz7frh3sd3sfu9m.jpg
№ 217807
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 100 m2
235 000 EUR+VAT
2 176 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c61/1088_820_2/55ez6gkkvh18sdk64hyp12b3skylvxtg.jpg
№ 217806
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 100 m2
235 000 EUR+VAT
2 176 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eb4/1088_820_2/z6mg1fzn8yf0vkwuc0z1r82qddvsfu5v.jpg
№ 217805
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 100 m2
235 000 EUR+VAT
2 176 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d84/1088_820_2/2jud0q6bt7n5h6etd448ysxsq2xwzlha.jpg
№ 217804
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 100 m2
230 000 EUR+VAT
2 130 EUR/m2
№ 217803
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 100 m2
230 000 EUR+VAT
2 130 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5b5/1088_820_2/xswjabugxdftvql9y13v7mjas5isoc7g.jpg
№ 217802
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
1 762 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ad2/1088_820_2/2hw9cski7phiym206g9s3gq95p46pbr1.jpg
№ 217800
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 875 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/44d/1088_820_2/jo61ta2ggt0ff21rm969khxc7f8o205m.jpg
№ 217801
Total area: 55 m2
Bedrooms: 1
142 500 EUR+VAT
2 591 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a10/1088_820_2/5h5ucsqmgy0hzdqdit5udy6pl0on011s.jpg
№ 217777
Total area: 174 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
1 351 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0d7/1088_820_2/384bf6zbf4htfa9t52k32cvmi00ax61r.jpg
№ 217778
Total area: 55 m2
Bedrooms: 1
140 000 EUR+VAT
2 545 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1e4/1088_820_2/t8s4ok4m1eljazbw8aoc8vskzm4k8xzo.jpg
№ 217776
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
142 500 EUR+VAT
2 336 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/78e/1088_820_2/2e3jbrmkw8w53u66a2c5pkkgonjc0vqa.jpg
№ 217775
Total area: 170 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
1 353 EUR/m2
№ 217773
Total area: 55 m2
Bedrooms: 1
147 500 EUR+VAT
2 682 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e9e/1088_820_2/nb78zjzmldmk0zkk7f3ajim27ihubag0.jpg
№ 217772
Total area: 55 m2
Bedrooms: 1
147 500 EUR+VAT
2 682 EUR/m2