Company Building Balanced Homes (BB Homes)

List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/31b/1088_820_2/qygspqx79n7fco5suelxqm1s9te6nv46.jpeg
№ 207292
Total area: 350 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 600 m2
4 000 000 EUR+VAT
11 429 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2f7/1088_820_2/0ab2cd67832ezl12qgiewbcljtfy8dvw.jpg
№ 215272
Total area: 196 m2
Bedrooms: 3
500 000 EUR+VAT
2 551 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/204/1088_820_2/wis58z4q9fdervy3y4fpejij9e7om50v.jpg
№ 215271
Total area: 176 m2
Bedrooms: 2
390 000 EUR+VAT
2 216 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c24/1088_820_2/l2kkn3wk3tsxkt8reja8zoavsny1roex.jpg
№ 215270
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
410 000 EUR+VAT
3 060 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/624/1088_820_2/ql8aj7d8jqum6bln24mz8hpw3r46q5k2.jpg
№ 215269
Total area: 132 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 424 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f16/1088_820_2/1h0iidbdhzko1pukic2vacfef2nbu5m8.JPG
№ 215268
Total area: 64 m2
Bedrooms: 1
210 000 EUR+VAT
3 281 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1bb/1088_820_2/mlin7c5u3y1qh11clk4geszi1w8jf00v.jpg
№ 215267
Total area: 64 m2
Bedrooms: 1
210 000 EUR+VAT
3 281 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3d2/1088_820_2/u2zo7wih2rgmylxjdtlz3evr7p3orzko.jpeg
№ 215266
Total area: 67 m2
Bedrooms: 1
215 000 EUR+VAT
3 209 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0c8/1088_820_2/dpy4g25mevrb4ery2fvhjwdsx4mbghfx.jpg
№ 215265
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR+VAT
2 937 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/70c/1088_820_2/affoz6zi979vxf1a6fela7s6gatsgzi1.jpg
№ 215264
Total area: 100 m2
Bedrooms: 1
210 000 EUR+VAT
2 100 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cf6/1088_820_2/7b9p8spskfjarfm1n44wej76rrrpdlpz.jpg
№ 215262
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR+VAT
2 846 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/779/1088_820_2/nuycry8tusmz3omm5tdm745mtg3kp7pr.jpg
№ 215260
Total area: 142 m2
Bedrooms: 1
220 000 EUR+VAT
1 549 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/60f/1088_820_2/c4l50z2lwo3vu10cakfbcdg276qbrrhi.jpg
№ 215258
Total area: 219 m2
Bedrooms: 2
340 000 EUR+VAT
1 553 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/950/1088_820_2/wtjb0hxg7egqi96d8c7pvmjhsrrgd06d.jpg
№ 215257
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
2 857 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/962/1088_820_2/no0bd3nod4ckas9k78aij9zac15hmcmj.jpg
№ 215256
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
2 951 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8b4/1088_820_2/b36rj475e7ffz3n1kusmptq0mgrum9xh.jpg
№ 156945
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 692 EUR/m2
№ 215252
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
2 903 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/89f/1088_820_2/77xy48jfn816hco4ncxw8ymr7az608gg.jpg
№ 215250
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 778 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e7c/1088_820_2/3oc0zvj478b0f36k06ijn0009fxcum87.jpg
№ 215249
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 869 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/04f/1088_820_2/z6jz2uam96xq14s6l4t6lcbu81ngabbd.jpg
№ 215248
Total area: 103 m2
Bedrooms: 1
170 000 EUR+VAT
1 650 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/acd/1088_820_2/6aran8ol26vbvi2zqipf9nbhhvm5sqkv.jpg
№ 215247
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 823 EUR/m2
№ 215246
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 524 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ccf/1088_820_2/8bd0otmv96wb21r8l03t5f3s6tvdw0s3.jpg
№ 123307
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 370 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/de7/6aykuafl33kgx3eyq63rr9vedjlcv94o.jpeg
№ 123306
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 370 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8ac/1088_820_2/3dvdff89yb5q54q0zifism1uw2i191u1.jpg
№ 123305
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 549 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/54e/1088_820_2/g5ww6b5ogksgwhbs8uiaakv0r4n23nfw.jpeg
№ 123304
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 549 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/69c/pwkygxghj6eprlt99dsdowoomq59q0r7.jpeg
№ 123302
Total area: 74 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
2 432 EUR/m2
№ 123299
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 370 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/dd9/6ph1rq0ct5l5bckcmjrb88n8sfmul8of.jpeg
№ 123301
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 370 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/abb/1088_820_2/keprkkc2815rn5pudq923abjg44h8wf7.jpg
№ 215306
Total area: 187 m2
Bedrooms: 3
470 000 EUR+VAT
2 513 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy