Show all units in sale
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ed4/1088_820_2/oel1vescq641yzn09ou3e7g2p7qkdv9i.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/aeb/1088_820_2/qgxusqxenssa4gq8bi41iptp1h8jhwwi.jpg
Total area:
298 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
461 m2
938 000 EUR+VAT
3 148 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bca/1088_820_2/oxe3oy84674epyf1vlh3f5w9bk19yd3d.jpg
Total area:
298 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
368 m2
938 000 EUR+VAT
3 148 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6de/1088_820_2/4d26tmz1fjwcnino6nbw6563groi64p7.jpg
Total area:
340 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
412 m2
773 500 EUR+VAT
2 275 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd9/1088_820_2/0al00gm5xqzt1weak3ymcre15kdcz2cn.jpg
Total area:
201 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
237 m2
497 500 EUR+VAT
2 475 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c95/1088_820_2/c1um9z60purmkxtt3a6wmpczetp0k1vz.jpg
Total area:
340 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
363 m2
773 500 EUR+VAT
2 275 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/674/1088_820_2/b61zlqeiugnhgocrej1pd0rm4uwlqy5v.jpg
Total area:
201 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
247 m2
497 500 EUR+VAT
2 475 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7ec/1088_820_2/qdmm34o4h6rllw48260zhb3f4of9zdmu.jpg
Total area:
201 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
239 m2
497 500 EUR+VAT
2 475 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/24a/1088_820_2/flesfd0t5o3afa99q3nnb2nnb380a0ob.jpg
Total area:
340 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
390 m2
773 500 EUR+VAT
2 275 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/704/1088_820_2/nxz0eep4x90p2e92p09fa1fnisgu0sju.jpg
Total area:
286 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
357 m2
766 500 EUR+VAT
2 680 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd2/1088_820_2/lkkc820gbej56pch3p7tx1itht84q3l0.jpg
Total area:
340 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
358 m2
773 500 EUR+VAT
2 275 EUR/m2
Total area:
340 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
359 m2
773 500 EUR+VAT
2 275 EUR/m2
Total area:
347 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
441 m2
885 500 EUR+VAT
2 552 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8bd/1088_820_2/n1116pxwyvtlpdu8uye0qqqe3if59tzk.jpg
Total area:
347 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
401 m2
885 500 EUR+VAT
2 552 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cc3/1088_820_2/6lzm7jtynhqd8trl825yyeqpqje6incl.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/281/1088_820_2/4hv2kj3e9fedysmkg2n0rh7oi4wua3wp.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5eb/1088_820_2/84394s4mcj7s2x9ogmda7u4gwgp4j78p.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/858/1088_820_2/ic4sk9sjiotc7hvfkbedtyqx7bgi0v36.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/50f/1088_820_2/e0zeim89f8osro2hg1aathvhurtu3swl.jpeg
Total area:
250 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
400 m2
6 000 EUR
24 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a88/1088_820_2/mke1nmhwt2beo4wlukxus2wyu62e1102.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/45e/1088_820_2/44edif3967u4sfy22jpnfzx7pxed84fp.jpeg
https://dom.com.cy/upload/uf/2e5/282jqkn7ut7m6utyhfxfevfih0js626z.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/699/1088_820_2/prt5vebkokd07fxml440xp5muy64fu2i.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c0e/1088_820_2/bg1g0ywwc0jjyuxqqqszvqauiwa1vsow.jpeg
https://dom.com.cy/upload/uf/2b5/njwqdgima9y1dly0rt228qzmmk3cdhlw.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/514/1088_820_2/s730nr55onktuboqvz2ahx90sddrsw0j.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f4b/1088_820_2/4w6uhmgb32eis3hn4u7y6r5ckzrnhf8t.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a60/1088_820_2/2tq6k94u4to8cxt0mip0rzqh1yq419nh.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0c5/1088_820_2/0p5kpk97hcn3d5i6wxmi2wvt7vh7bqqe.jpeg