Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/79e/tvs23mqf4e3iydvojxet09r4v8kpwgys.jpeg
№ 216506
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 300 m2
320 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a0c/1088_820_2/hdm3q1ogsa649dt7hmtlxza593a6gr9x.jpg
№ 206940
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 206 m2
270 000 EUR+VAT
1 788 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6f2/1088_820_2/uugab66zkcw3dxhg0xekg7rjts01dyfb.jpeg
№ 206939
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 206 m2
270 000 EUR+VAT
1 788 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/185/1088_820_2/tg091qa9upfgdxqguervzfjpm3behjc8.jpg
№ 206938
Total area: 154 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 274 m2
274 000 EUR+VAT
1 779 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9c5/1088_820_2/7hnqi24r5e4n2akhywaqe7rjgk6okbx7.jpeg
№ 206936
Total area: 152 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 206 m2
270 000 EUR+VAT
1 776 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fb4/1088_820_2/qwbc50xco2psvgca9sha4oedel0v0ecd.JPG
№ 200394
Total area: 170 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 330 m2
320 000 EUR+VAT
1 882 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6fb/1088_820_2/q9gksuimckfij96h5ngqe1q0pg4ttg3p.JPG
№ 216163
Total area: 94 m2
Bedrooms: 2
168 000 EUR+VAT
1 787 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/16d/1088_820_2/seulin2ja48n0ydw97d10cofs34e5tyf.jpg
№ 194014
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
125 000 EUR+VAT
2 049 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d47/1088_820_2/xj6udk1zl452v5qy1204bfy14620oosj.jpg
№ 193610
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
1 370 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/312/1088_820_2/t9qutrkhauk4tyt3cxkmf0n9er5hbskd.jpg
№ 193609
Total area: 133 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
1 391 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/813/1088_820_2/sleg2z2mg47f53z0s2w28sqz8fmxvu2r.jpg
№ 193607
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
170 000 EUR+VAT
1 683 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/507/1088_820_2/qunr6bs6dc5tbre1tjd451knx19pam0q.jpg
№ 193606
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
170 000 EUR+VAT
1 700 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/52c/1088_820_2/czbetsulpjdnp97cs29461g33q0st61q.jpg
№ 205574
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f6c/1088_820_2/yjrc4w9ml8i9gdeg6ra6mqan32mx31ij.jpg
№ 205573
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 947 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/28c/1088_820_2/bof8bpi51wrbqy152vcizic5w3xw3wnr.jpg
№ 205572
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 772 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/568/1088_820_2/cjb690lsxmru6kd1b3vvxhq2cenljr9v.jpg
№ 205571
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 737 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/342/1088_820_2/z4qyrdii2lpixwartwf2ws3f4jfw9hyi.jpeg
№ 198638
Total area: 153 m2
Bedrooms: 3
285 000 EUR+VAT
1 863 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/14d/1088_820_2/a4frdvf4ogbrqkudxkhklx8sv1ddoyt2.jpeg
№ 198637
Total area: 170 m2
Bedrooms: 3
280 000 EUR+VAT
1 647 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/d2c/1088_820_2/v2abz466vat5w1bg0mm8zckyfs41k24m.jpeg
№ 198636
Total area: 153 m2
Bedrooms: 3
280 000 EUR+VAT
1 830 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/700/1088_820_2/r0qyl710zee0lx332mdb37z092y6vjvr.jpeg
№ 198635
Total area: 153 m2
Bedrooms: 3
285 000 EUR+VAT
1 863 EUR/m2