Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/95c/1088_820_2/5a7nx792tx5uri3hpxqzbvcb7et0sisf.jpg
№ 215774
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 294 m2
239 000 EUR
1 707 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/68d/1088_820_2/5mo37yrmx2ec0usg6718yv5oflqw7ges.jpg
№ 215773
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 224 m2
227 000 EUR
1 621 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/17c/1088_820_2/d921k1q44o0feg64nuzbn75zoz0t7hob.jpg
№ 215771
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 226 m2
228 000 EUR
1 629 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/45f/1088_820_2/5heerd4mxc70cknkhq2klbs01ijvirin.jpg
№ 210927
Total area: 157 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 222 m2
228 000 EUR+VAT
1 452 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f8f/1088_820_2/yz3n3x1l8zlsx0btb64lhl8y1ei90o4t.jpg
№ 210926
Total area: 157 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 221 m2
228 000 EUR+VAT
1 452 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/128/1088_820_2/09oxo3hzi2iy2yuvss0xtqb1pbu45hlr.jpg
№ 210925
Total area: 158 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 206 m2
228 000 EUR+VAT
1 443 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a9e/1088_820_2/mdsu8g1dj2xiuz9notorfo5mqflklb1a.jpeg
№ 210924
Total area: 158 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 216 m2
228 000 EUR+VAT
1 443 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/abc/1088_820_2/a1mbacjehws87wn51z0cicrlpeku171n.jpg
№ 207526
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
220 000 EUR+VAT
1 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b1b/1088_820_2/n2rkdarstvpmfistlwe9vuwiloaxpi3y.jpg
№ 207525
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
220 000 EUR+VAT
1 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e95/1088_820_2/61w3dpbam7oyukttakre0wt70sbfa3pe.jpg
№ 207524
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
220 000 EUR+VAT
1 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/78a/1088_820_2/0zz3b1h6c696j8rjpjc3x8schlu105ng.jpg
№ 207523
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
220 000 EUR+VAT
1 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/503/1088_820_2/0e58taokm27r3u2grk50em7hclhpz830.jpg
№ 207522
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
220 000 EUR+VAT
1 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/10e/1088_820_2/symkd746hbzn65rxlfcb2syo9fx0hw7z.jpg
№ 94040
6 plots for residential construction!
Plot Size: 2265 m2
325 000 EUR+VAT
143 EUR/m2