Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1ea/1088_820_2/8z2m9bz1rx9ugmdc2vje2hkrbgdntk09.jpeg
№ 216688
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
198 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4f3/1088_820_2/x2euy2nr5uy7xlb7833qy9uimrkytnym.jpg
№ 216687
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
206 000 EUR+VAT
2 020 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ef1/1088_820_2/2gwunmy6diolph5abrzpsjai874kx460.jpeg
№ 215261
Total area: 67 m2
Bedrooms: 1
137 000 EUR+VAT
2 045 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ff6/1088_820_2/wmas7tcba7wz7qttyf1axh00whkrp1q8.jpg
№ 214033
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 215 m2
305 000 EUR+VAT
1 658 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fd2/1088_820_2/l2nz248xoevp3l0c9d5ppc2yja84dwlo.jpg
№ 214032
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 216 m2
300 000 EUR+VAT
1 630 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/be0/1088_820_2/bm2iivqjmyebl9doimrdocurux347nk0.jpg
№ 214031
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 216 m2
310 000 EUR+VAT
1 685 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3d4/1088_820_2/dryeqlvo4fkazq5l0e35b3skybbg38ht.jpg
№ 214030
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 216 m2
310 000 EUR+VAT
1 685 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7b7/1088_820_2/o07x3sk5wwvnxuuy8gpmnupsbsorocgt.jpg
№ 214022
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
315 000 EUR+VAT
1 712 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/562/kfhgrvtw26h6g2y2807ji1ywdk5pmpnl.jpeg
№ 215255
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
188 000 EUR+VAT
2 089 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a3b/1088_820_2/rwoy8078imrsl1k23541f42azfn05sqe.jpeg
№ 215254
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
130 000 EUR+VAT
2 097 EUR/m2
№ 215253
Total area: 88 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
2 102 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0c4/1088_820_2/v3aj6gdcczqq1qezbvjqib15c2wb4rvm.JPG
№ 213309
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
220 000 EUR+VAT
2 157 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/635/1088_820_2/ewngdfji6eqthyjb6d4waft1cs941iey.JPG
№ 213308
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
220 000 EUR+VAT
2 157 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/dfe/1088_820_2/pxr89ff9chm1hnqzdwdnbm41g7x5kzap.jpg
№ 212200
Total area: 205 m2
Bedrooms: 3
320 000 EUR+VAT
1 561 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/965/1088_820_2/057gdbgkt4893yr7mz0xuw8s9d0wv27t.jpg
№ 212199
Total area: 163 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
1 472 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/aeb/1088_820_2/u24hj8zrf77s2s6s4qma3vlmv0uhanyc.jpg
№ 212197
Total area: 150 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
1 600 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/75a/1088_820_2/8pjhjw6g5zv3bycvn9i7kbjuo3vzq2cw.jpg
№ 212196
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
205 000 EUR+VAT
1 990 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/467/1088_820_2/33alsxdp7yujc2pib04c61faiothdtpn.jpg
№ 212195
Total area: 69 m2
Bedrooms: 1
140 000 EUR+VAT
2 029 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c31/1088_820_2/x60k8wy1oqjspt0i1n5p3iotzrh8yyxy.jpg
№ 212192
Total area: 67 m2
Bedrooms: 1
140 000 EUR+VAT
2 090 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9a6/1088_820_2/x1nu6zz71dc3m0160kuoaf9nh54y4yzu.jpeg
№ 212191
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
140 000 EUR+VAT
2 154 EUR/m2