Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d5c/1088_820_2/6qku4yj7nad0cm8a70y6w39c1bqh92q7.jpeg
№ 207521
Total area: 171 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 310 m2
305 000 EUR+VAT
1 784 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a29/1088_820_2/a2j28h61icp3buj64t3m4x5jqs25dctp.jpeg
№ 207498
Total area: 175 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 310 m2
305 000 EUR+VAT
1 743 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/931/1088_820_2/x8be5pvfmlx3riwnd58qpr8lzkx7u8vl.jpeg
№ 197458
Plot Size: 579 m2
143 000 EUR+VAT
247 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/72e/1088_820_2/onk72bctn7gg5r9n248hpp345yx1o554.jpeg
№ 197457
Plot Size: 574 m2
148 000 EUR+VAT
258 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/77b/1088_820_2/qj0pmsexvjocmxw62iihdjq8cnqw2bg9.jpeg
№ 197456
Plot Size: 598 m2
154 000 EUR+VAT
258 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f5a/1088_820_2/azv9t0ej1gfexmg15steqxcw436f6z0r.jpg
№ 193587
Total area: 182 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 260 m2
305 000 EUR+VAT
1 676 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b9/1088_820_2/4250rjqncq3942nywodm2v1yjos166c1.jpg
№ 193581
Total area: 182 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 260 m2
305 000 EUR+VAT
1 676 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/03d/1088_820_2/xroqb6gycb2yswxysu0lzikaxhbpah0j.jpg
№ 190653
Total area: 84 m2
Bedrooms: 2
168 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/328/1088_820_2/6budb26bo92gzjzyiw46hi4kylkbbl8c.jpg
№ 190652
Total area: 82 m2
Bedrooms: 2
168 000 EUR+VAT
2 049 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4c6/1088_820_2/tettwiyivxilvbnxv9k2q8on7ohfnxau.jpg
№ 190651
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
168 000 EUR+VAT
1 867 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/78d/1088_820_2/e246pd272se585y5wob48rd7di2tt4nn.jpg
№ 190650
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
158 000 EUR+VAT
1 756 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1d2/1088_820_2/cldxwyd43iyk1xm8zedcx8tzprssj4c8.jpg
№ 214300
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
170 000 EUR+VAT
1 650 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/89c/h2ud1v569iwtt0gau84f5l90j5tdg7mp.jpg
№ 214299
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
160 000 EUR+VAT
1 633 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4cc/1088_820_2/wexvdylcg6bi269pp2yr5t0inmj0jwi9.jpg
№ 215834
Total area: 195 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 288 m2
296 000 EUR+VAT
1 518 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/35c/rl0k473rnfszr1p5wtshwxe6cytfa1vz.jpg
№ 85763
Plot Size: 14410 m2
1 200 000 EUR
83 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/cea/q79auf4t72ox05glxi5vxxkds42gmp51.jpg
№ 77779
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
230 000 EUR
1 394 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e96/1088_820_2/bwffuodnrrq8ifdt0omdis42kw0059wz.jpg
№ 215833
Total area: 189 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 262 m2
293 000 EUR+VAT
1 550 EUR/m2