Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8c1/1088_820_2/s0erdx8fpbhdkyvf2f60tla25rpdkj16.jpeg
№ 217145
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
360 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2ac/1088_820_2/59wc5xr7cdlay4khtiig2vy2i57re0b6.jpeg
№ 217144
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
360 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/60e/2oxg25e9d4jmb9zcjfxpl5h67nl6mkqq.jpeg
№ 217143
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
3 048 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/108/0pap8z5wzadceetebyxhi4dlbl8vboau.jpeg
№ 217142
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
3 048 EUR/m2
№ 217141
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
305 000 EUR+VAT
2 905 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4d9/1088_820_2/pypinzbwk726xhy9qzus41ob9rtnxdzt.jpeg
№ 217137
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
305 000 EUR+VAT
2 905 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eb4/1088_820_2/w0tiogkci2vkdg0b8q6qaup9x9t11ahk.jpeg
№ 216793
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 547 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/89b/1088_820_2/5l587mee88cvvt1ty9sfn6btuz7u45l5.jpeg
№ 216658
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
№ 214470
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/148/1088_820_2/uzuh4cnkf9tv6ouxqs5ro6veuyobhtvv.jpg
№ 211016
Total area: 307 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 303 m2
940 000 EUR+VAT
3 062 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f4c/1088_820_2/o7jq2uhinfxl4tq4nmst01e79knj87pt.jpg
№ 211015
Total area: 307 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 306 m2
950 000 EUR+VAT
3 094 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9f3/1088_820_2/cpfvq3ge0f0skgf3bimh21atqsyrq2g7.jpg
№ 204548
Total area: 94 m2
Bedrooms: 1
220 000 EUR+VAT
2 340 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/edc/zypuc7eb3fhgt0gngialrzc9o5lk2o78.jpg
№ 201885
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
3 333 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/4e2/dmj31acxwp73nfzzy1y18n96ielum272.jpg
№ 201884
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
300 000 EUR+VAT
3 125 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/12a/1088_820_2/k9h5we39asd1l7ock9zgrdif49k7gehp.jpg
№ 201883
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 917 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/1e6/9pk0bs0pj6yax7hq40l6fe5o2jj3mndp.jpg
№ 201882
Total area: 122 m2
Bedrooms: 3
359 000 EUR+VAT
2 943 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fe9/1088_820_2/g1m5grdwizw6k5jpit1zhv8o8htu8i8w.jpg
№ 201881
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
310 000 EUR+VAT
3 196 EUR/m2
№ 201880
Total area: 122 m2
Bedrooms: 3
345 000 EUR+VAT
2 828 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/b21/09jcccrlrb7jep3ek234mj89hvt3rb5k.jpeg
№ 201878
Total area: 122 m2
Bedrooms: 3
330 000 EUR+VAT
2 705 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0e3/1088_820_2/3mpgbfk2jhnl82aba94g4hajz2qgnmil.jpg
№ 199374
Total area: 186 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 253 m2
420 000 EUR+VAT
2 258 EUR/m2