Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1f9/1088_820_2/2ypoqolwm2defdz1y5kcjs25949k6cqw.jpg
№ 217320
New
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
190 000 EUR+VAT
2 923 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d5d/1088_820_2/szhjsawjf02dl10novglnz1hkel63ese.jpg
№ 215243
Total area: 142 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9a2/1088_820_2/pqkvm1qek83jfvypmp8fekkv1no4zaom.jpeg
№ 215242
Total area: 139 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR+VAT
2 518 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ce2/1avf3weaiusbi59u7x0074z30i30pi3a.jpeg
№ 215241
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
2 950 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/550/1088_820_2/ij9gcbmb7lmv2zuzyqo4o4fxvtp0crfg.jpg
№ 215240
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
2 980 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/51d/1088_820_2/485q8fy5vlm0i2vjiq7yj0ygayh00thw.jpeg
№ 215239
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 828 EUR/m2
№ 215229
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 857 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3db/1088_820_2/vfhn9negc71kw7n808nwxtls0ozbk7a2.jpeg
№ 213724
With permits
Plot Size: 567 m2
595 000 EUR+VAT
1 049 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/858/1088_820_2/u9x4mk8gy1l1c01ct9hi4cz3aof0r813.jpg
№ 212642
Total area: 91 m2
Bedrooms: 1
331 000 EUR+VAT
3 637 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b58/1088_820_2/97ob8xec0jxlbz6voia2rg07g4w3oqz6.jpg
№ 212641
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
431 000 EUR+VAT
3 123 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/70a/1088_820_2/nu3qcqj61jexy4nt4d2c475sy25siodd.jpg
№ 212640
Total area: 91 m2
Bedrooms: 1
331 000 EUR+VAT
3 637 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/db5/1088_820_2/sy8kz0d6sl2ri0nw28ozwrfour03eqv2.jpg
№ 212639
Total area: 91 m2
Bedrooms: 1
300 000 EUR+VAT
3 297 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/858/1088_820_2/2on3wipxc05lu3e1dmicncxduh9q8v0m.jpg
№ 212637
Total area: 145 m2
Bedrooms: 2
431 000 EUR+VAT
2 972 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2d8/1088_820_2/j2ra6s8wgopb2dgobiesoe2ukargtodn.jpg
№ 212634
Total area: 87 m2
Bedrooms: 1
331 000 EUR+VAT
3 805 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/265/1088_820_2/aorfdav7it0ig9dxhkwq2bxceabs3veb.jpg
№ 212633
Total area: 180 m2
Bedrooms: 3
592 000 EUR+VAT
3 289 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8c2/1088_820_2/27784ufomai4snc150iu5m83tep4hdrb.jpg
№ 212631
Total area: 180 m2
Bedrooms: 3
549 000 EUR+VAT
3 050 EUR/m2
№ 212630
Total area: 180 m2
Bedrooms: 3
610 000 EUR+VAT
3 389 EUR/m2
№ 212627
Total area: 201 m2
Bedrooms: 3
549 000 EUR+VAT
2 731 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/729/1088_820_2/c3cgr16n405ufmf9m8wuwdn39a9vzb8m.jpg
№ 212626
Total area: 190 m2
Bedrooms: 3
610 000 EUR+VAT
3 211 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/be3/1088_820_2/i6f9hr8h8hu8ozap0o5ze3g8kmv0lkk0.jpg
№ 212615
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
338 000 EUR+VAT
5 121 EUR/m2