Real estate in Limassol - Agios Ioannis Limassol
Table
List
Map
№ 216640
Set of 3 buildings with garantee income
Total area:
6580 m2
23 000 000 EUR+VAT
3 495 EUR/m2
№ 214961
Total area:
296 m2
Bedrooms:
3
900 000 EUR+VAT
3 041 EUR/m2
№ 214960
Total area:
243 m2
Bedrooms:
3
880 000 EUR+VAT
3 621 EUR/m2
№ 214958
Total area:
103 m2
Bedrooms:
2
417 000 EUR+VAT
4 049 EUR/m2
№ 214956
Total area:
110 m2
Bedrooms:
2
429 000 EUR+VAT
3 900 EUR/m2
№ 214955
Total area:
115 m2
Bedrooms:
3
517 000 EUR+VAT
4 496 EUR/m2
№ 214953
Total area:
103 m2
Bedrooms:
2
412 000 EUR+VAT
4 000 EUR/m2
№ 214952
Total area:
110 m2
Bedrooms:
2
424 000 EUR+VAT
3 855 EUR/m2
№ 214949
Total area:
115 m2
Bedrooms:
3
510 000 EUR+VAT
4 435 EUR/m2
№ 214947
Total area:
103 m2
Bedrooms:
2
407 000 EUR+VAT
3 951 EUR/m2
№ 214943
Total area:
115 m2
Bedrooms:
3
505 000 EUR+VAT
4 391 EUR/m2
№ 214756
Total area:
125 m2
Bedrooms:
2
415 000 EUR+VAT
3 320 EUR/m2
№ 214668
Total area:
132 m2
Bedrooms:
3
420 000 EUR+VAT
3 182 EUR/m2
№ 214212
№ 213377
Total area:
177 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
3 107 EUR/m2
№ 213376
Total area:
112 m2
Bedrooms:
2
380 000 EUR+VAT
3 393 EUR/m2
№ 213374
Total area:
123 m2
Bedrooms:
2
368 000 EUR+VAT
2 992 EUR/m2
№ 213372
Total area:
107 m2
Bedrooms:
2
420 000 EUR+VAT
3 925 EUR/m2
№ 213371
Total area:
107 m2
Bedrooms:
2
420 000 EUR+VAT
3 925 EUR/m2
№ 213368
Total area:
107 m2
Bedrooms:
2
420 000 EUR+VAT
3 925 EUR/m2