Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bd4/1088_820_2/1p4q7mmqn7ytz8yfrxni7jdb7v54swwn.jpg
№ 218589
Kalamon Eleon
Total area: 110 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR
3 182 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/85d/1088_820_2/pwyjdqbs4mmky4ercmm8160ii3i4pq4f.jpg
№ 218268
Total area: 68 m2
Bedrooms: 1
135 000 EUR
1 985 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/588/bg6wq3wyf1gqtap252ps96k4nbr2i4mq.jpg
№ 217705
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
254 000 EUR+VAT
2 540 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1db/1088_820_2/hf86qbliq6cr0hzrx1u4nqxu3310chya.jpg
№ 217269
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 567 m2
670 000 EUR
2 913 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/db8/1088_820_2/k24wsi0ffwlpvem6sxub2itn37y20m1v.jpg
№ 216680
Total area: 214 m2
Bedrooms: 2
290 000 EUR+VAT
1 355 EUR/m2
300 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1d7/1088_820_2/qligrlmkqp0psm0q9ei622uhttq49k5a.jpg
№ 215916
Total area: 195 m2
Bedrooms: 2
319 000 EUR+VAT
1 636 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/98d/1088_820_2/2mu5i9ntap8bxg60xvesspln37lm7a1k.jpg
№ 215915
Total area: 194 m2
Bedrooms: 2
310 000 EUR+VAT
1 598 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/84e/1088_820_2/sls8oj1qhjo2fsnlw6qe8rld94uyxlpo.jpg
№ 215914
Total area: 184 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
1 603 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2ff/1088_820_2/5lk131jdb6mlke0j7nbhcberlkamcb39.jpg
№ 215913
Total area: 173 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
1 705 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2c4/1088_820_2/tjpuh6lfef1taq4jrf3njowsyae4ib78.jpg
№ 215912
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
215 000 EUR+VAT
2 263 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0d4/1088_820_2/hkcpt42f5zqxitr3e25ysk0z1wvd8v71.jpg
№ 215911
Total area: 94 m2
Bedrooms: 2
215 000 EUR+VAT
2 287 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4d7/1088_820_2/8gmkmr7ghf8dawfhvd35kk2s4hltglxp.jpg
№ 215910
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
1 944 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cc0/1088_820_2/uv85ixvl7axa6ng87ar9r07ioy2oni12.jpg
№ 215909
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
№ 215908
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
2 053 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/afe/1088_820_2/ua0250t4qnwpfyr71p1ulij16sxx46uc.jpg
№ 215907
Total area: 94 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
2 074 EUR/m2
№ 215906
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
200 000 EUR+VAT
1 852 EUR/m2
№ 215901
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
200 000 EUR+VAT
1 905 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/979/1088_820_2/6hmyn5dbqhxh7m2o90joj2dppktx3or6.jpg
№ 215649
Total area: 55 m2
Bedrooms: 1
250 000 EUR+VAT
4 545 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/6c5/1088_820_2/vgrgm3crbnh9ho6dugp217rvpu7ej9pz.jpg
№ 215648
Total area: 55 m2
Bedrooms: 1
220 000 EUR+VAT
4 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/33e/row8hda2h53w5acqjbh9msq9jmpxnwy1.jpg
№ 215647
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR+VAT
3 889 EUR/m2