Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0b4/1088_820_2/pigbrf333192x3m1zen0sfskob02ctu9.jpg
№ 217683
Total area: 161 m2
Bedrooms: 3
250 000 EUR+VAT
1 553 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ad3/1088_820_2/zw1mxh8e5e9w69llsmf8un1r1es3tebm.jpg
№ 217682
Total area: 133 m2
Bedrooms: 3
220 000 EUR+VAT
1 654 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/073/1088_820_2/owgjulivyqfby9kf3vx78etrwwbn8yrw.jpg
№ 217666
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
135 000 EUR+VAT
2 288 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0b4/1088_820_2/tm1c51fhw0xkdw0kr7z24j8us78bi7ur.jpeg
№ 215558
Plot Size: 15436 m2
5 000 000 EUR
324 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/471/1088_820_2/4ny5og5w2ygcn1ncwmhofevfv444w94v.jpeg
№ 215557
Plot Size: 520 m2
250 000 EUR
481 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c08/1088_820_2/8hc0u7jwfgdazia17ho2zolr310rhufh.jpeg
№ 215555
Plot Size: 520 m2
220 000 EUR
423 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/34c/1088_820_2/ylb0ecud6scbln2wxfc1pqhqgd84an5m.jpeg
№ 213155
Total area: 193 m2
Bedrooms: 3
330 000 EUR
1 710 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/efa/ug2ag4f8k0drvgqwlh7hvi0l30fuy26p.jpeg
№ 204567
Total area: 86 m2
Bedrooms: 2
255 000 EUR
2 965 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2f3/1088_820_2/b0yzksf6ps6v12kxcy38bcplp2m1pe2s.jpg
№ 202493
No VAT
Total area: 122 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR
2 254 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ff0/1088_820_2/k8ujg54ns2tdtqfwfwer7xvs4gmvtwk7.jpg
№ 201416
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
290 000 EUR+VAT
2 101 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dae/1088_820_2/hxz4z1czxxv10j3mvejyrp121951la5n.jpg
№ 201415
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 347 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f5e/1088_820_2/sa0rbb54ghm3tcg2iy644c992d3reonn.jpg
№ 201414
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
215 000 EUR+VAT
2 194 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6e0/1088_820_2/n9tj9o6zn1n0vjjvs2hci810n8n8xk65.jpeg
№ 199065
Total area: 82 m2
Bedrooms: 1
179 000 EUR
2 183 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a4c/1088_820_2/x0l56jjcef662hkv9jcqpaxdimg733r1.jpg
№ 217146
Total area: 295 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 270 m2
550 000 EUR
1 864 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/000/1088_820_2/ir6vjjgx4xuwbex1wm88crwhvudzby1a.JPG
№ 195793
Total area: 163 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
1 687 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2e2/1088_820_2/30rjd2vz9j8c502aqnh4fxm62wk330a2.jpg
№ 195791
Total area: 163 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
1 687 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4b2/1088_820_2/ocnhwldv23tmfcd69kmt1h981kfts7nk.JPG
№ 195789
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 233 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/692/1088_820_2/5cx5mxghqchzfp5268ty15mzn9u3utti.JPG
№ 195788
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 233 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f96/1088_820_2/hlzt50wtx9vek92p5v68ot3pe26tsx8g.JPG
№ 195787
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
220 000 EUR+VAT
2 136 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/86a/1088_820_2/h1lp02veiag8q32q1l3xctrm7yfzektx.jpg
№ 190829
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
140 000 EUR+VAT
2 373 EUR/m2