Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bd5/1088_820_2/bb62528lfmimbo5xjosg6d2oswq89q6g.jpg
№ 217976
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
160 000 EUR+VAT
1 569 EUR/m2
185 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6c7/1088_820_2/75o2xasjw7qasm8jktg2itowvns0bi04.jpg
№ 217974
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
165 000 EUR+VAT
1 634 EUR/m2
185 000 EUR
№ 217973
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
155 000 EUR+VAT
1 615 EUR/m2
175 000 EUR
№ 217971
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
160 000 EUR+VAT
1 569 EUR/m2
№ 217969
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
150 000 EUR+VAT
1 563 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a66/1088_820_2/aunoswblw0qum0xub2strhpqb98x9h26.JPG
№ 217966
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
155 000 EUR+VAT
1 535 EUR/m2