Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2d3/1088_820_2/3qhm4m4gpy53klac0ls04z91n6jt5orr.jpg
№ 217395
Total area: 280 m2
20 000 EUR+VAT
71 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/03f/rnmo8movlb3of0qos1fk38r00djcdchf.jpeg
№ 217245
Total area: 80 m2
Bedrooms: 2
2 200 EUR
28 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f45/1088_820_2/n6m2f6oqp5cfr9lddqxft77df76ew7gi.jpeg
№ 217226
Total area: 120 m2
Bedrooms: 3
1 850 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8b4/1088_820_2/udh9famun84ynkfrkyuv7mnhn3qwn4t6.jpeg
№ 216859
Total area: 95 m2
Bedrooms: 3
2 900 EUR
31 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/1a9/qfwu6jyc4krqe8w23a22z0cy8f1y4r55.jpg
№ 216342
Total area: 119 m2
Bedrooms: 2
2 600 EUR
22 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/dbb/f4xip5azve6ca30o1zyquwnc4ab9vc7v.jpg
№ 213754
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
2 200 EUR
23 EUR/m2
2 400 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/f93/aesir0azc95ptqdexhdyni89ssfcn7ly.jpg
№ 213660
Total area: 600 m2
25 000 EUR+VAT
42 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/00d/1088_820_2/synsootrlwzve25b1lh76djfh3ot46tk.jpg
№ 213414
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
7 500 EUR
56 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c85/1088_820_2/h7ykkfyhzkqh5863j59p302pmb0i8yk7.jpeg
№ 213412
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
9 500 EUR
59 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1dc/1088_820_2/sinbk5itxzw24siqr2ibrhe5zxijtt3g.jpeg
№ 213389
Total area: 120 m2
3 200 EUR
27 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ee4/s1nzootopt8sw20k9ou4mlicco48z7i8.jpeg
№ 215101
Exclusive!
Total area: 164 m2
Bedrooms: 3
8 000 EUR
49 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/244/xjbscl7nw0bhxk5xxpjsx0b3tprrhayw.jpeg
№ 211234
Total area: 85 m2
Bedrooms: 2
2 000 EUR
24 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cc1/1088_820_2/8lxlikm6b8civ4gzilx57hrvb2xhxfxg.jpeg
№ 211191
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
1 900 EUR
14 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/26b/1088_820_2/m4tvxf4m4ttmodjpqz4qb7xtdw25r008.jpeg
№ 210298
Total area: 717 m2
55 000 EUR+VAT
77 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/988/1088_820_2/h9k9xt8in5uomcczr05vybcxkdb2rnb2.jpeg
№ 208912
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
1 900 EUR
21 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/771/1088_820_2/w2m2qslglktzagdts6wnhaonfpaumkas.jpeg
№ 208537
Total area: 80 m2
Bedrooms: 2
1 750 EUR
22 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/448/1088_820_2/wsmtryipcf7pl4wlma5cayspzr1fa7ez.jpg
№ 208280
Now available for rent
Total area: 434 m2
Plot Size: 1144 m2
15 300 EUR+VAT
35 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/4c3/2pvrtgnmxye426xdn8cx2qxaawruxs56.jpg
№ 207829
Total area: 71 m2
2 750 EUR
39 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1a0/1088_820_2/fblev8ktmdvsbtbp3a4kiy7fvga9l3pd.jpg
№ 207165
Total area: 170 m2
Bedrooms: 3
9 800 EUR
58 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/936/1088_820_2/65r9uzr2tsuj879ah12p1dbaqwrjgrdy.jpg
№ 206841
Total area: 115 m2
Bedrooms: 2
4 500 EUR
39 EUR/m2