List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/89b/1088_820_2/5l587mee88cvvt1ty9sfn6btuz7u45l5.jpeg
№ 216658
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0e9/1088_820_2/rszd1ehz98ot4q11tef4s8b0m5qu1b3n.jpeg
№ 214509
Total area: 227 m2
Bedrooms: 2
560 000 EUR+VAT
2 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5f8/1088_820_2/9rbn2v3wtttymbhs7lssbgiirf0ppm0y.jpeg
№ 214504
Total area: 214 m2
Bedrooms: 2
420 000 EUR+VAT
1 963 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/403/1088_820_2/aqzx2d7vg0l5sr8ltq1pycsznuu4ysdo.jpeg
№ 214503
Total area: 194 m2
Bedrooms: 2
410 000 EUR+VAT
2 113 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/736/1088_820_2/51i8rh0vt2p4d6u3svyjguan4xe2itdf.jpeg
№ 214500
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
200 000 EUR+VAT
3 390 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b4c/1088_820_2/49echb92obi7sus40bnoiopea507h02a.jpeg
№ 214499
Total area: 293 m2
Bedrooms: 3
790 000 EUR+VAT
2 696 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ea4/1088_820_2/5i58ugjows46blfvohz02z6cq18dkfot.jpeg
№ 214498
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
335 000 EUR+VAT
2 792 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b73/1088_820_2/9fu64zkhtk2zqun60u3huxo1sfhhxliq.jpeg
№ 214497
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
400 000 EUR+VAT
2 685 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3a8/1088_820_2/39zn5bf1pu9nj043u2p5m4tjkup5jk5n.jpeg
№ 214495
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f85/1088_820_2/cyg2zhaq9psi963z9dvoqewq3thk9gv1.jpeg
№ 214494
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 966 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/017/1088_820_2/8okcwpmuzsb7qpcr34y8azrz5wr55o30.jpeg
№ 214491
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 594 EUR/m2
№ 214490
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
265 000 EUR+VAT
2 677 EUR/m2
№ 214485
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
390 000 EUR+VAT
2 617 EUR/m2
№ 214470
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d30/1088_820_2/ql6g19n9zoagzq4fba74x2b6u5xmzfsk.jpg
№ 212086
Total area: 224 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 173 m2
295 000 EUR+VAT
1 317 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bf0/1088_820_2/okx3njuwqmuzmu4hvafykr192wz36x01.jpg
№ 205033
Total area: 175 m2
Bedrooms: 3
630 000 EUR+VAT
3 600 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8ca/1088_820_2/qqqm0khdbnndagauonyhr5i7cgelw9jc.jpg
№ 205032
Total area: 175 m2
Bedrooms: 3
630 000 EUR+VAT
3 600 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e2e/1088_820_2/dgdpbojv0yzop77wtf1zt044ljv6jcpu.jpg
№ 205031
Total area: 125 m2
Bedrooms: 2
425 000 EUR+VAT
3 400 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6a9/1088_820_2/sx4k2amh3awz8cd9slbakgvjjvyv4lxv.jpg
№ 205030
Total area: 125 m2
Bedrooms: 2
425 000 EUR+VAT
3 400 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a30/1088_820_2/883nunx1h91p3x1vgsvpe71icz0oddvv.jpg
№ 205029
Total area: 175 m2
Bedrooms: 3
630 000 EUR+VAT
3 600 EUR/m2
№ 205028
Total area: 175 m2
Bedrooms: 3
630 000 EUR+VAT
3 600 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/750/1088_820_2/666p3hh3qwwv67l85731fjhfofa1vt2j.jpeg
№ 197583
Total area: 143 m2
Bedrooms: 3
365 000 EUR+VAT
2 552 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/iblock/d29/bhnqs3fwlgf4r2cyj8kh23exm19hpo61.jpeg
№ 197581
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
360 000 EUR+VAT
2 535 EUR/m2
№ 197579
Total area: 143 m2
Bedrooms: 3
360 000 EUR+VAT
2 517 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/iblock/877/tf57utsxq3y338xya7ym0q6s5ejno4e1.jpeg
№ 197578
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
360 000 EUR+VAT
2 535 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/680/1088_820_2/dy7t4opwr26yu364a9ejbwlz0h86by1u.jpeg
№ 197575
Total area: 143 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 448 EUR/m2
№ 197574
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
№ 197573
Total area: 143 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 448 EUR/m2
№ 197572
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/24c/1088_820_2/7e2ehq55vklq1584xhdyyvspumd12ihb.jpeg
№ 197570
Total area: 143 m2
Bedrooms: 3
345 000 EUR+VAT
2 413 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy