Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d92/1088_820_2/65uasw4un5341th928i6tqkhpipkdub3.jpeg
№ 216477
Total area: 146 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 233 m2
720 000 EUR+VAT
4 932 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/57f/1088_820_2/kduh1152t8uehksknwfwgx5gcfhrzw1x.jpeg
№ 216476
Total area: 146 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 240 m2
710 000 EUR+VAT
4 863 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b17/1088_820_2/2an9i21mvtzn71utm5l3ahrra8dvq42l.jpeg
№ 216475
Total area: 146 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
700 000 EUR+VAT
4 795 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d6a/1088_820_2/4x172otwhfrunsvam51586x1rswsi62i.jpeg
№ 216474
Total area: 146 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 262 m2
685 000 EUR+VAT
4 692 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9a4/1088_820_2/61nx7cobuo3tpxfc69xy9vu7x7juyxdh.jpeg
№ 216473
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
420 000 EUR+VAT
4 421 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7fc/1088_820_2/a0qvqd88zf2ix3fcal2gx0acvcwuzohc.jpeg
№ 216472
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
310 000 EUR+VAT
5 000 EUR/m2
№ 216471
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
299 000 EUR+VAT
4 823 EUR/m2
№ 216470
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
450 000 EUR+VAT
5 000 EUR/m2
№ 216469
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
420 000 EUR+VAT
4 242 EUR/m2
№ 216468
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
310 000 EUR+VAT
4 697 EUR/m2
№ 216467
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
299 000 EUR+VAT
4 902 EUR/m2
№ 216466
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
450 000 EUR+VAT
4 592 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/57b/1088_820_2/ayvyskbrjwvhblittecbpyyq3eowj76n.jpeg
№ 216465
Total area: 84 m2
Bedrooms: 2
355 000 EUR+VAT
4 226 EUR/m2
№ 216464
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
269 000 EUR+VAT
4 410 EUR/m2
№ 216463
Total area: 84 m2
Bedrooms: 2
376 000 EUR+VAT
4 476 EUR/m2
№ 216462
Total area: 182 m2
Bedrooms: 2
367 000 EUR+VAT
2 016 EUR/m2
№ 216461
Total area: 103 m2
Bedrooms: 1
265 000 EUR+VAT
2 573 EUR/m2
№ 216460
Total area: 106 m2
Bedrooms: 1
271 000 EUR+VAT
2 557 EUR/m2
№ 216459
Total area: 173 m2
Bedrooms: 2
389 000 EUR+VAT
2 249 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/392/1088_820_2/3s2nc58rd13tgra6zmvra5kklluos03n.jpeg
№ 214800
Total area: 211 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 288 m2
1 134 500 EUR+VAT
5 377 EUR/m2