Real estate in Limassol - Germasogeia, Germasogeia Columbia, Germasogeia Green Ar
Table
List
Map
№ 217953
Total area:
160 m2
Bedrooms:
3
1 790 000 EUR+VAT
11 188 EUR/m2
№ 217513
Total area:
147 m2
Bedrooms:
4
1 495 000 EUR
10 170 EUR/m2
№ 217165
Total area:
1127 m2
Bedrooms:
5
13 300 000 EUR+VAT
11 801 EUR/m2
№ 216978
№ 216236
№ 216231
№ 215546
№ 215368
№ 213731
№ 213730
№ 213729
№ 213727
№ 213725
№ 213722
№ 213721
№ 213720
№ 213719
№ 213212
Total area:
279 m2
Bedrooms:
3
1 600 000 EUR+VAT
5 735 EUR/m2
№ 213211
Total area:
274 m2
Bedrooms:
3
1 730 000 EUR+VAT
6 314 EUR/m2
№ 213209