Real estate in Famagusta - Agia Thekla
Table
List
Map
№ 215900
First coastline
Total area:
132 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
350 m2
750 000 EUR
5 682 EUR/m2
№ 215899
First coastline
Total area:
132 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
350 m2
750 000 EUR
5 682 EUR/m2
№ 213126
Total area:
110 m2
Bedrooms:
2
Plot Size:
466 m2
360 000 EUR
3 273 EUR/m2
№ 213386
№ 207648
№ 198397
Total area:
191 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
726 m2
899 000 EUR
4 707 EUR/m2
№ 204355
Total area:
170 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
275 m2
435 000 EUR
2 559 EUR/m2
№ 195897
Total area:
160 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
495 m2
1 200 000 EUR
7 500 EUR/m2
№ 216064
Total area:
169 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
550 m2
576 000 EUR+VAT
3 408 EUR/m2
№ 216063
Total area:
169 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
566 m2
579 000 EUR+VAT
3 426 EUR/m2
№ 216049
Total area:
165 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
511 m2
559 000 EUR+VAT
3 388 EUR/m2
№ 172182
Total area:
170 m2
Bedrooms:
2
Plot Size:
370 m2
399 500 EUR
2 350 EUR/m2
№ 207019
Cozy house next to green area, pool with jacuzzi
Total area:
180 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
425 m2
950 000 EUR
5 278 EUR/m2
№ 169153
Total area:
250 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
500 m2
950 000 EUR
3 800 EUR/m2
№ 160441
Total area:
205 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
1000 m2
1 800 000 EUR
8 780 EUR/m2
№ 206187
Total area:
167 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
530 m2
465 000 EUR
2 784 EUR/m2
500 000 EUR
№ 147133
Total area:
140 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
360 m2
799 000 EUR
5 707 EUR/m2
№ 189795
Total area:
246 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
531 m2
850 000 EUR
3 455 EUR/m2
№ 189794
Total area:
250 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
351 m2
875 000 EUR
3 500 EUR/m2
№ 216062
Total area:
169 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
525 m2
565 000 EUR+VAT
3 343 EUR/m2