List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f5d/1088_820_2/jaki8e0w0mh97umsa2d90yw7g50izb2t.jpg
№ 216174
Total area: 173 m2
Bedrooms: 3
5 200 EUR
30 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/77f/e14rnnpueegeybk8yo62jrccojje33xn.jpeg
№ 216172
Total area: 173 m2
Bedrooms: 2
4 200 EUR
24 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/d4c/o2odfagmpesc0bgc6c7cb1yocrjwl02s.jpeg
№ 214995
Total area: 110 m2
Bedrooms: 1
3 000 EUR
27 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/065/1088_820_2/bpteva88t9sexhjf9lt1vn9h2da0y64j.jpeg
№ 212983
Total area: 157 m2
Bedrooms: 2
4 000 EUR
25 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6d6/1088_820_2/z3i2acaz9j7pk6bzdask50jggmfhgk06.jpeg
№ 214970
Total area: 130 m2
Bedrooms: 2
4 350 EUR
33 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/033/1088_820_2/9kqhrmj38g68qvkpf20ipjq2nx8eyxhi.jpg
№ 214968
Total area: 85 m2
Bedrooms: 1
3 000 EUR
35 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/feb/1088_820_2/1ggqs2a3su2u09gwi31n579oe8p4b9ms.jpg
№ 214967
Total area: 157 m2
Bedrooms: 3
5 400 EUR
34 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a97/1088_820_2/jtozq1a67qn3eqi4l0spl12ffdgp38cx.jpg
№ 197398
Total area: 85 m2
Bedrooms: 1
850 000 EUR+VAT
10 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eb3/1088_820_2/7v63umfem8qc688fnwesgm6ico1qf9k2.jpg
№ 196524
Total area: 85 m2
Bedrooms: 1
850 000 EUR+VAT
10 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/684/1088_820_2/8dfa2e382v91bsok7ky0sar8n1loyn7g.jpg
№ 194043
Total area: 205 m2
Bedrooms: 2
1 600 000 EUR
7 805 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f27/f7i5n31sxj92xaum4edft2f4cnh3s9rh.jpeg
№ 216167
Total area: 157 m2
Bedrooms: 2
3 900 EUR
25 EUR/m2
4 250 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/63c/1088_820_2/kru1l89o0aqlqndrf864jc490gikm23e.jpg
№ 214963
Total area: 130 m2
Bedrooms: 2
4 350 EUR
33 EUR/m2
4 250 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d57/1088_820_2/xv03zkty0d0s51qc5r0nn33la46hsy83.jpg
№ 214969
Total area: 110 m2
Bedrooms: 1
3 350 EUR
30 EUR/m2
3 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7b9/1088_820_2/i5yv5uvm2pw1b2mr2g53lkj44v3aiote.jpg
№ 214971
Total area: 205 m2
Bedrooms: 3
5 200 EUR
25 EUR/m2
5 500 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/87f/1088_820_2/s73s7wuhfsapg8lreq3fjhqcuwtrgdru.jpg
№ 175684
Total area: 180 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 277 m2
330 000 EUR+VAT
1 833 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1df/1088_820_2/7taazyuvgjop3nqxh0sgtw8stlfgejya.jpg
№ 175682
Total area: 174 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 259 m2
320 000 EUR+VAT
1 839 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9d8/1088_820_2/o6s01o416c1s5mfv5yg4yeifl2iw7cmx.jpg
№ 149747
Total area: 174 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 237 m2
302 000 EUR+VAT
1 736 EUR/m2
312 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/625/1088_820_2/kq25ku2c761jwn3suwcgkzhvk2fe98p5.jpg
№ 149746
Total area: 174 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 237 m2
302 000 EUR+VAT
1 736 EUR/m2
312 000 EUR
№ 149745
Total area: 174 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 237 m2
296 000 EUR+VAT
1 701 EUR/m2
305 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f0d/1088_820_2/dqkakfhxewe8ev32xum02uesii2sxhnf.jpg
№ 149744
Total area: 187 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 237 m2
298 000 EUR+VAT
1 594 EUR/m2
308 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bf9/1088_820_2/4nwp1bjn2iyc5fl0w4wp2hkvq1xle1g8.jpg
№ 216093
Total area: 716 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 900 m2
8 337 500 EUR+VAT
11 645 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a6e/1088_820_2/5r179k1x4oxeyqghglsdrsjqoilc345x.jpg
№ 216092
Total area: 614 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 900 m2
7 072 500 EUR+VAT
11 519 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/851/1088_820_2/ldjtn6iqiih2wrxpyj72vncgzj8kzob3.jpg
№ 216102
Total area: 625 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 747 m2
5 850 000 EUR+VAT
9 360 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cc9/1088_820_2/wwctj4zgunf1dy1txjr9yrw2ux6yp2y5.jpg
№ 216101
Total area: 540 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 620 m2
5 300 000 EUR+VAT
9 815 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/17b/1088_820_2/u2w8zltiplnc3q2gfn6elbkndl3carka.jpg
№ 216100
Total area: 554 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 652 m2
5 400 000 EUR+VAT
9 747 EUR/m2
№ 216099
Total area: 661 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 762 m2
6 150 000 EUR+VAT
9 304 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c24/1088_820_2/3wx43m06m71w0qu6lq2qdi6lmhnjb8fr.jpg
№ 216098
Total area: 679 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 826 m2
6 300 000 EUR+VAT
9 278 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/90c/1088_820_2/dlzpdttvh1lky1vw03hl6siglyfy3i8l.jpg
№ 216097
Total area: 678 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 812 m2
6 300 000 EUR+VAT
9 292 EUR/m2
№ 216096
Total area: 653 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 727 m2
6 100 000 EUR+VAT
9 342 EUR/m2
№ 216095
Total area: 544 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 621 m2
5 350 000 EUR+VAT
9 835 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy