List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8c0/1088_820_2/5lbmbjgojr39h5gd0hv3nluat8md9et9.jpg
№ 213440
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
190 000 EUR+VAT
1 712 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3e7/1088_820_2/eixknai8gtkw4e15k69iuvo62lqj8uk8.jpg
№ 213439
Total area: 118 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 653 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b2c/1088_820_2/mdhjjke296bqpf5utgv8u6ykcsxh4btr.jpg
№ 213438
Total area: 116 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 681 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d41/1088_820_2/ato3545z5j7127uotr61gmu84gj18l7d.jpg
№ 213437
Total area: 119 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 639 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dfe/1088_820_2/0zu8wwe2e7bjq7saps4tz0w3payuuazk.jpg
№ 213436
Total area: 81 m2
Bedrooms: 2
180 000 EUR+VAT
2 222 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9ec/1088_820_2/q2coqxp4oz5z7e0r9g3q3f1bdz93prhr.jpg
№ 213435
Total area: 83 m2
Bedrooms: 2
180 000 EUR+VAT
2 169 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/421/1088_820_2/g9wt8hyf7ojsstgc40xu71anja91epcx.jpg
№ 213434
Total area: 84 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
2 202 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ee0/1088_820_2/a65j5kaksqbxe1wjwbtk0zv66kmb97jj.jpg
№ 213432
Total area: 84 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
2 202 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b39/1088_820_2/uw2b9ge0ak7rwoh5igqmhx4ut0djnkrs.jpeg
№ 197921
Total area: 196 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 601 m2
800 000 EUR+VAT
4 082 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ac0/1088_820_2/bt7r8729cazwp2dzu9knb9pfhs3uwcmg.jpg
№ 215656
No VAT
Total area: 52 m2
Bedrooms: 1
145 000 EUR
2 788 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy