List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/498/1088_820_2/14vyin7potxiy9dnxyasmgdglts19qcm.jpg
№ 214036
Total area: 190 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
375 000 EUR+VAT
1 974 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b08/1088_820_2/3pvelqbl1wp718f6rx31sfrve262z8in.jpg
№ 214035
Total area: 190 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
375 000 EUR+VAT
1 974 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd2/1088_820_2/5zujvtszngshzyod0xi38hp3ydl5kmc3.jpg
№ 199419
Total area: 173 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
368 000 EUR+VAT
2 127 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7cb/1088_820_2/62ddnp6d3e0fggr1w703uaiwjeyeouu0.jpg
№ 199417
VAT 5%!
Total area: 190 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
362 000 EUR+VAT
1 905 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4e6/1088_820_2/ocvgy0i8o0tolakezx4k9vpg2bvblxfj.JPG
№ 216158
Total area: 211 m2
Bedrooms: 3
420 000 EUR+VAT
1 991 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ab1/1088_820_2/4bz7qf0p432ouky6a0og1ialkwzwknm7.JPG
№ 216157
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
157 000 EUR+VAT
2 574 EUR/m2
№ 216156
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
157 000 EUR+VAT
2 574 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f1f/1088_820_2/2fey8r5ofi6dg861znrgl81kp2cuoyfe.JPG
№ 216153
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
152 000 EUR+VAT
2 492 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/56d/1088_820_2/h0c24mp31c8h7mtuukryux28o1lydbf3.JPG
№ 216152
Total area: 61 m2
Bedrooms: 1
152 000 EUR+VAT
2 492 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9cc/1088_820_2/xlyf9wkaij95iuewzkze20q321q7320i.jpg
№ 216159
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 692 EUR/m2
№ 216155
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 670 EUR/m2
№ 216154
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 670 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8a6/1088_820_2/uh7m0xmyh4obywggh2lkaoti0340uecc.JPG
№ 216151
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 621 EUR/m2
№ 216150
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 621 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy