List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/939/1088_820_2/6kulr5cvcymf3txshhlzrwzeiyhq9w0f.jpeg
№ 215224
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 912 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7b6/1088_820_2/kgjulvlkkr24zvpnid1lo8rjace71ovn.jpeg
№ 215219
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
1 814 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8f8/1088_820_2/oekpztzp4psv3kl5sgjxnzwrzb8dj0oi.jpeg
№ 215226
Total area: 177 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
1 525 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d8b/1088_820_2/gndfnjdtlmttl6oohbvnhc5g2g7lzy2g.jpeg
№ 215221
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 912 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/630/8kimjglfxutexll6lh47jzzbb2js6aqc.jpeg
№ 215198
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
185 000 EUR+VAT
1 814 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6a4/1088_820_2/at8he95fnayvwin89q3b8isdvhapn2uy.jpg
№ 170223
Total area: 255 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 700 m2
430 000 EUR+VAT
1 686 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fdb/1088_820_2/k5kjxks4w6tijsvianj05jy7gkvddmkw.jpg
№ 104322
Total area: 550 m2
Bedrooms: 4
1 200 000 EUR
2 182 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy