List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5a2/1088_820_2/xlmq7o8gyx9xnx95snfiphr1zju5902j.jpeg
№ 215651
Total area: 165 m2
Bedrooms: 2
488 500 EUR+VAT
2 961 EUR/m2
№ 215646
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
432 500 EUR+VAT
3 134 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0e9/1088_820_2/g1mej84zjn1gxuzlpyt06v2bc77ndokc.jpeg
№ 215645
Total area: 142 m2
Bedrooms: 2
435 000 EUR+VAT
3 063 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/847/1088_820_2/l3qwlenh1qq24tpfodhoz26kc8wdwlec.jpg
№ 215644
Total area: 130 m2
Bedrooms: 2
419 000 EUR+VAT
3 223 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/28c/1088_820_2/f4a49nvfyzryqieha93nnelzi6gym8cv.jpg
№ 215643
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
387 000 EUR+VAT
3 757 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/629/1088_820_2/6x47z6ym6af90fep6caytzu6j1xw4ab8.JPG
№ 215642
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
389 000 EUR+VAT
3 851 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/562/1088_820_2/sg2g6mcgd5o7dew1lklvqkfjat1v134j.jpg
№ 182648
Total area: 177 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 192 m2
686 000 EUR+VAT
3 876 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/911/1088_820_2/0qeljb3x3lhenz75lsuqfbksiuua78hc.jpg
№ 182647
Total area: 175 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 189 m2
726 800 EUR+VAT
4 153 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/641/1088_820_2/0nu9c5fmaevduvp18v77pz0qbvglv04c.JPG
№ 218038
Total area: 127 m2
Bedrooms: 2
460 000 EUR+VAT
3 622 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy