List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f56/1088_820_2/tiv3bp6p16u641qa0jl7aw1bvw204ii3.jpg
№ 214878
Total area: 62 m2
Studio
Plot Size: 194 m2
450 000 EUR+VAT
7 258 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/128/y2qqaw2hbcm2cirqnp9i472m3m7jix3q.jpg
№ 214877
Total area: 80 m2
Bedrooms: 1
Plot Size: 266 m2
450 000 EUR+VAT
5 625 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/73c/1088_820_2/puwr9gekfwht1uld9y62s8kp0wxa2xhq.jpg
№ 214876
Total area: 62 m2
Studio
Plot Size: 174 m2
415 000 EUR+VAT
6 694 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0e2/1088_820_2/v6ljhtbhnexjqsbhhejv7g2x5iyax1uh.jpg
№ 214874
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 116 m2
525 000 EUR+VAT
4 688 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/751/nn0rzc2e7y00a5d0l9ricl4p4e7iuixp.jpg
№ 214071
Total area: 225 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 452 m2
1 200 000 EUR+VAT
5 333 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ea3/rnqlapkoxju8bz6t98a0yusx1c76eu52.jpg
№ 214070
Total area: 267 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 476 m2
1 140 000 EUR+VAT
4 270 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy