List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/8ff/1088_820_2/xuvorcvupl5ibcgvv7msogqrm33fotyv.jpg
№ 216209
Total area: 144 m2
Bedrooms: 2
290 000 EUR+VAT
2 014 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/7f8/1088_820_2/tbdkea5rg80h1ypmp5pzd6shkazi73xf.jpg
№ 216208
Total area: 113 m2
Bedrooms: 2
265 000 EUR+VAT
2 345 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/092/1088_820_2/2cvrk32xnpdfr019v2u80sh6vsqwuqsy.jpg
№ 216207
Total area: 116 m2
Bedrooms: 2
265 000 EUR+VAT
2 284 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/03f/1088_820_2/dan03rykvtmv3aax6mtszmxrel9qiu5e.jpg
№ 216206
Total area: 113 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 301 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8f9/1088_820_2/18qjoo76pgvx9rl36jguts2mhodhsv1a.jpeg
№ 216204
Total area: 113 m2
Bedrooms: 2
255 000 EUR+VAT
2 257 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d69/1088_820_2/5bmtq76e1s5pauo7dx8ngpuc4atuhw26.jpg
№ 197326
Total area: 143 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 448 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ad6/1088_820_2/qx89nm1ruoe7f8zk5q89wmyz2spdt8h5.jpg
№ 190524
Total area: 89 m2
Bedrooms: 1
130 000 EUR+VAT
1 461 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy