Company Home City Investments
Description:
Developer in Larnaca.
Read more
City
Larnaca
Complexes
Home City Residence 8
Livadia
Home City Residences 7
Krasa
Home City Residences 6
City:
Larnaca
Area:
Aradippou
Home City Residences 5
City:
Larnaca
Area:
Aradippou
GE & PI 4
Krasa
Home City Residences 4
City:
Larnaca
Area:
Aradippou
Home City Residences 3
City:
Larnaca
Home City Residences 3
Oroklini
Home City Residences 2
List
№ 213485
№ 213482
№ 213502
№ 213499
№ 213496
№ 213494
№ 213492
№ 205041
Total area:
184 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
363 m2
655 000 EUR+VAT
3 560 EUR/m2
№ 204965
Total area:
183 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
365 m2
650 000 EUR+VAT
3 552 EUR/m2
№ 204964
Total area:
168 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
389 m2
570 000 EUR+VAT
3 393 EUR/m2
№ 204963
Total area:
183 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
366 m2
650 000 EUR+VAT
3 552 EUR/m2
№ 204962
Total area:
183 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
367 m2
650 000 EUR+VAT
3 552 EUR/m2
№ 204952
Total area:
165 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
353 m2
570 000 EUR+VAT
3 455 EUR/m2
№ 213554
Total area:
228 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
500 m2
589 000 EUR+VAT
2 583 EUR/m2
№ 201709
№ 201708
№ 201707
№ 201706
№ 201705
Total area:
91 m2
Bedrooms:
2
240 000 EUR+VAT
2 637 EUR/m2
250 000 EUR
№ 201704
№ 201703
Total area:
91 m2
Bedrooms:
2
235 000 EUR+VAT
2 582 EUR/m2
245 000 EUR
№ 201698
№ 205046
Total area:
185 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
370 m2
650 000 EUR+VAT
3 514 EUR/m2
№ 205045
Total area:
183 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
370 m2
655 000 EUR+VAT
3 579 EUR/m2
№ 205044
Total area:
189 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
382 m2
655 000 EUR+VAT
3 466 EUR/m2
№ 205043
Total area:
189 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
383 m2
655 000 EUR+VAT
3 466 EUR/m2
№ 205042
Total area:
183 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
363 m2
650 000 EUR+VAT
3 552 EUR/m2
№ 213542
Total area:
152 m2
Bedrooms:
2
315 000 EUR+VAT
2 072 EUR/m2
325 000 EUR
№ 213534
Total area:
182 m2
Bedrooms:
2
325 000 EUR+VAT
1 786 EUR/m2
360 000 EUR
№ 213525
Total area:
182 m2
Bedrooms:
2
325 000 EUR+VAT
1 786 EUR/m2
360 000 EUR